Sledovat film Král a pták online

Přehrajte si film Král a pták HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, fantasy, rodinný, romantický Král a pták na ČT :D!
  Trailer k filmu Král a pták   Sledovat Král a pták online
Žánr:
animovaný, fantasy, rodinný, romantický
Režie:
Paul Grimault
Hrají a postavy:
Jean Martin (L'Oiseau), Pascal Mazzotti (král), Raymond Bussieres (policejní ředitel), Agnès Viala (La berg?re), Renaud Marx (Le ramoneur), Hubert Deschamps (Le sentencieux)
Země:
Francie
Rok výroby:
1980
Popis:
Král Karel XVI. tyransky vládne své říši Takicardii, obáván a neoblíben poddanými. Zamiluje se do krásné pastýřky a chce se s ní oženit, její srdce však patří chudému kominíčkovi. Dvojice milenců se před králem vydá na útěk a po cestě zachrání ptáčátko, vypadlé z hnízda. Dospělý pan Pták jim na oplátku nabídne svoji pomoc. Když kominíček s pastýřkou, pronásledováni královskou policií, padnou do zajetí, pan Pták s využitím svého důvtipu a moudrosti vyvolá proti panovníkovi vzpouru, svatební obřad překazí a milence osvobodí...
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.