Sledovat film Krakatice online

Přehrajte si film Krakatice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Krakatice online
Žánr:
dobrodružný, horor, thriller
Režie:
Jeff Bleckner
Hrají:
William Petersen (Whip Dalton), Karen Sillasová (poručík Kathryn Marcus), Charles Martin Smith (Schuyler Graves), Ronald Guttman (doktor Herbert Talley), Missy Criderová (Dana Daltonová), Sterling Macer Jr. (Mike Newcombe)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Čelisti byly pouhým začátkem.

Přímořské letovisko Graves Point zažívá jednu z nejhorších sezón své historie. V pobřežních vodách se množí tajemné útoky na rybáře i turisty a celá oblast se obává přítomnosti lidožravého žraloka. Mořský biolog, doktor Talley, však zná děsivou pravdu. Na obyvatele dosud pokojného městečka útočí obří hlavonožec a je na nich samých, aby se s ohrožením vypořádali. Když je však ulovena velká krakatice a útoky nepřestávají, pochopí i ten poslední pochybovač, že v moři číhá něco obrovského. Něco, co má velký hlad...
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Prima MAX

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.