Film Krádež legendy

Sledovat film
Krádež legendy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Gram Parsons byl jedním z nejvlivnějších muzikantů své doby. Byl hudební génius, který znal Elvise, byl na turné s Rolling Stones a roku 1973 se smrtelně předávkoval morfiem a tequilou. A přesně jeho smrtí se příběh začíná. Příběh vycházející z folklóru, příběh o přátelství, cti a dobrodružství. Příběh takový mimořádný, že kdyby se nestal, nikdo by tomu neuvěřil. Dva muži, pohřební auto, mrtvá rocková hvězda, pět galonů benzínu a slib. Manažer Phil Kaufman totiž kdysi Pharsonsovi slíbil, že po jeho smrti odveze jeho tělo do milované pouště Joshua Tree National Monument v jihovýchodní Kalifornii, kde trávil celé týdny, a tam mu uspořádá kremaci. Phil tedy jeho tělo ukradne z mezinárodního letiště v Los Angeles, aby slib splnil, přestože Parsonsova rodina něco takového odmítla.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie: David Caffrey
Hrají a postavy: Jamie McShane (rádiový hlasatel), Johnny Knoxville (Phil Kaufman), Danielle Sapia (Girl at Joshua Tree Inn), Gabriel Macht (Gram Parsons), Robert Alan Beuth (reportér), Sara Arrington (plačící dívka)
Scénář: Jeremy Drysdale, David Caffrey
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko