Sledovat film Krádež legendy online

Přehrajte si film Krádež legendy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie Krádež legendy na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Krádež legendy   Sledovat Krádež legendy online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie
Režie:
David Caffrey
Hrají a postavy:
Jamie McShane (rádiový hlasatel), Johnny Knoxville (Phil Kaufman), Danielle Sapia (Girl at Joshua Tree Inn), Gabriel Macht (Gram Parsons), Robert Alan Beuth (reportér), Sara Arrington (plačící dívka)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Gram Parsons byl jedním z nejvlivnějších muzikantů své doby. Byl hudební génius, který znal Elvise, byl na turné s Rolling Stones a roku 1973 se smrtelně předávkoval morfiem a tequilou. A přesně jeho smrtí se příběh začíná. Příběh vycházející z folklóru, příběh o přátelství, cti a dobrodružství. Příběh takový mimořádný, že kdyby se nestal, nikdo by tomu neuvěřil. Dva muži, pohřební auto, mrtvá rocková hvězda, pět galonů benzínu a slib. Manažer Phil Kaufman totiž kdysi Pharsonsovi slíbil, že po jeho smrti odveze jeho tělo do milované pouště Joshua Tree National Monument v jihovýchodní Kalifornii, kde trávil celé týdny, a tam mu uspořádá kremaci. Phil tedy jeho tělo ukradne z mezinárodního letiště v Los Angeles, aby slib splnil, přestože Parsonsova rodina něco takového odmítla.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski