Sledovat film Krabat: Čarodějův učeň online

Přehrajte si film Krabat: Čarodějův učeň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, thriller Krabat: Čarodějův učeň na !
  Trailer k filmu Krabat: Čarodějův učeň   Sledovat Krabat: Čarodějův učeň online
Žánr:
drama, fantasy, thriller
Režie:
Marco Kreuzpaintner
Hrají a postavy:
David Kross (Krabat), Daniel Brühl (Tonda), Christian Redl (Meister - zlý čaroděj), Robert Stadlober (Lyschko), Paula Kalenbergová (Kantorka), Hanno Koffler (Juro)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Veden vnitřním hlasem, ocitá se čtrnáctiletý sirotek Krabat uprostřed zmatků třicetileté války u vrat mlýnice. Když mu mlynář pochmurného vzezření otvírá dveře domu, čeká ho tam již skupina mlčenlivých postav. Mistr uvítá nově příchozího se slovy: To je Krabat. Až absolvuje zkušební lhůtu, stane se jedním z vás. Jemu však tato mistrova věta zní v uších jako hrozba. Všední den v mlýnici znamená pro Krabata tvrdou práci pod dohledem přísného a nesmlouvavého Mistra. Jen tovaryš Tonda pomáhá Krabatovi přestát první měsíce v mlýnici a Krabat brzy poznává její tajemství: Ocitl se v kouzelnické škole, ve které se dvanáct tovaryšů učí umění černé magie Děsuplná romantická pohádka o kouzelnickém učni Krabatovi se postupně odhaluje jako příliš pochmurná a morbidní pro malé děti.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski