Sledovat film Krabat: Čarodějův učeň online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Krabat: Čarodějův učeň
  Trailer k filmu Krabat: Čarodějův učeň   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Thriller
Režie:
Marco Kreuzpaintner
Hrají a postavy:
David Kross (Krabat), Daniel Brühl (Tonda), Christian Redl (Meister - zlý čaroděj), Robert Stadlober (Lyschko), Paula Kalenbergová (Kantorka), Hanno Koffler (Juro)
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Veden vnitřním hlasem, ocitá se čtrnáctiletý sirotek Krabat uprostřed zmatků třicetileté války u vrat mlýnice. Když mu mlynář pochmurného vzezření otvírá dveře domu, čeká ho tam již skupina mlčenlivých postav. Mistr uvítá nově příchozího se slovy: To je Krabat. Až absolvuje zkušební lhůtu, stane se jedním z vás. Jemu však tato mistrova věta zní v uších jako hrozba. Všední den v mlýnici znamená pro Krabata tvrdou práci pod dohledem přísného a nesmlouvavého Mistra. Jen tovaryš Tonda pomáhá Krabatovi přestát první měsíce v mlýnici a Krabat brzy poznává její tajemství: Ocitl se v kouzelnické škole, ve které se dvanáct tovaryšů učí umění černé magie Děsuplná romantická pohádka o kouzelnickém učni Krabatovi se postupně odhaluje jako příliš pochmurná a morbidní pro malé děti.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko