Sledovat film Kouzlo Vánoc online

Přehrajte si film Kouzlo Vánoc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, rodinný Kouzlo Vánoc na !
  Sledovat Kouzlo Vánoc online
Žánr:
drama, komedie, rodinný
Režie:
Joseph Vilsmaier
Hrají a postavy:
Fritz Wepper (Robert Lahnstein), Michael Roll (Thomas Sattler), Kristina Sprenger (Simone Jacob), Ruth Drexelová (Rita Waltleitner), Gerd Silberbauer (Konrad Neuberger), Julia Cencigová (Felicitas Fernandez)
Země:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2006
Popis:
Kate, workoholická právnička cestuje do Vermontu, do Hollygrove Inn, aby zprostředkovala prodej této nemovitosti, která zůstala bez dědiců. Na místě se dozví, že v hostinci přebývá duch mladého muže, zmizelého před sto lety. Ze zvědavosti zůstane na noc a duch se opravdu zjeví. Jmenuje se Daniel a požádá ji o pomoc . Když vyřeší tajemství kolem jeho zavraždění, odejde. Kate začíná pátrat a nejen to - vášnivě se do sebe s Danielem zamilují. Podaří se Kate odhalit celou pravdu, aby Danielův duch byl konečné svobodný?
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.