Sledovat film Kouzelná romance online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kouzelná romance
  Trailer k filmu Kouzelná romance   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Muzikály, Mysteriózní, Rodinný, Romantický
Režie:
Kevin Lima
Hrají a postavy:
Amy Adamsová (Giselle), Patrick Dempsey (Robert), James Marsden (Prince Edward), Timothy Spall (Nathaniel), Idina Menzelová (Nancy), Rachel Coveyová (Morgan)
Scénář:
Bill Kelly
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Svého pana Dokonalého potkala, až když opustila pohádkový svět.

Film o pohádkové princezně z minulosti, kterou zlá královna přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko