Sledovat film Kóristák online

Přehrajte si film Kóristák online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, hudba & umění Kóristák na !
  Trailer k filmu Kóristák   Sledovat Kóristák online
Žánr:
drama, hudba & umění
Režie:
Christophe Barratier
Hrají a postavy:
Gérard Jugnot (Clément Mathieu), François Berléand (Rachin), Kad Merad (Chabert), Jean-Paul Bonnaire (Maxence), Marie Bunelová (Violette Morhangeová), Jean-Baptiste Maunier (Pierre Morhange jako dítě)
Země:
Francie, Švýcarsko, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Film o škole, který ve Francii překonal návštěvností i Harryho Pottera.

Clément Mathieu přijímá místo učitele v internátní chlapecké škole, jejíž chovanci - divocí, problematičtí kluci - rozhodně nepatří ke studentům, kteří by byli ochotní pronikat pod jeho vedením do křehkých tajemství hudby. Tyranský ředitel školy Racin se domnívá, že na žáky platí jen přísnost. Clément se však rozhodne, že vsadí na metody, které jsou blízké jeho srdci. Oříškem se pro něj stává Pierre Morhange, chlapec s ďábelskou povahou, ale andělskou tváří a nádherným hlasem. Ten stojí v samém středu učitelova boje o duše ztracených chlapců a krásu světa. Mathieu začíná prostřednictvím magického světa hudby měnit životy svých svěřenců jednou provždy.
Hodnocení:
79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski