Sledovat film Konečně zazvonilo: Příběh za scénou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Komedie
Režie:
Jason Lapeyre
Hrají a postavy:
Sam Kindseth (Dustin Diamond), Dylan Everett (Mark-Paul Gosselaar), Alyssa Lynch (Tiffani-Amber Thiessen), Tiera Skovbye (Elizabeth Berkley), Taylor Russell (Lark Voorhies), Julian Works (Mario Lopez)
Scénář:
Ron McGee
Země:
Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
V roce 2009 herec Dustin Diamond napsal paměti „Behind the Bell“, které údajně odhalily, jaký byl život při natáčení sobotního komediálního sitkomu pro tínedžery Saved by the Bell (NBC 1989-93). „Neautorizovaný“ filmový příběh vychází ze zkušeností šesti neznámých mladých herců, kteří se ocitli před světly reflektoru v Hollywoodu. Odkrývá problémy vyrůstání pod kontrolou veřejnosti, zatímco se snaží zachovat čistý obraz jejich populárních postav na obrazovce i mimo obrazovku.
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko