Sledovat film Konečně zazvonilo: Příběh za scénou online

Přehrajte si film Konečně zazvonilo: Příběh za scénou HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, komedie, životopisný Konečně zazvonilo: Příběh za scénou na JOJ Cinema!
  Sledovat Konečně zazvonilo: Příběh za scénou online
Žánr:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, komedie, životopisný
Režie:
Jason Lapeyre
Hrají a postavy:
Sam Kindseth (Dustin Diamond), Dylan Everett (Mark-Paul Gosselaar), Alyssa Lynch (Tiffani-Amber Thiessen), Tiera Skovbye (Elizabeth Berkley), Taylor Russell (Lark Voorhies), Julian Works (Mario Lopez)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
V roce 2009 herec Dustin Diamond napsal paměti „Behind the Bell“, které údajně odhalily, jaký byl život při natáčení sobotního komediálního sitkomu pro tínedžery Saved by the Bell (NBC 1989-93). „Neautorizovaný“ filmový příběh vychází ze zkušeností šesti neznámých mladých herců, kteří se ocitli před světly reflektoru v Hollywoodu. Odkrývá problémy vyrůstání pod kontrolou veřejnosti, zatímco se snaží zachovat čistý obraz jejich populárních postav na obrazovce i mimo obrazovku.
Hodnocení:
46 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski