Sledovat film Konečná stanica online

Přehrajte si film Konečná stanica online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Konečná stanica na !
  Sledovat Konečná stanica online
Žánr:
komedie
Režie:
Jiří Chlumský
Hrají a postavy:
Zdena Studénková, Josef Abrhám, Anna Šišková, Josef Somr, Vica Kerekesová, Csongor Kassai
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2004
Popis:
Malé, opuštěné a zanedbané nádraží. Tu a tam nějaký ten vlak, žádný vzruch... U staničního bufetového okénka už léta postává a všechno komentuje bývalý ministerský řidič, zvaný Doktor. Bodrý Výpravčí, z něhož si nadřízení léta střílejí, důvěrně zná nejen Doktora a jeho věčné historky, ale i minulost bezdomovce Timura, lidskou osamělost potetovaného a mlčenlivého Kytaristy nebo uklízečky Vitálošové. Do ospalé atmosféry však jako blesk z čistého nebe zasáhne mimořádná událost: na nádražním záchodě Doktor objeví zavražděného Kytaristu. Na konečnou přijíždí policie pod vedením mladé, pohledné, ale i energické Policajtky, která se s vervou pustí do vyšetřování.
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski