Sledovat film Komisařka online

Přehrajte si film Komisařka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Komisařka
  Sledovat Komisařka online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Alexandr Askoldov, Aleksandr Askoldov
Hrají a postavy:
Nonna Mordyukova (Klavdija Vavilovová), Rolan Bykov, Raisa Nedashkovskayaová (Maria Mahazannik), Lyudmila Volynskayaová (babička), Vasili Shukshin, Lyubov Katsová
Země:
Rusko
Rok výroby:
1967
Popis:
Jeden z nejznámějších ruských trezorových filmů, který se dostal do kin teprve v roce 1988. Snímek je adaptací povídky Vasilije Grossmana.

Klavdija Vavilovová je politickou komisařkou rudého regimentu, který v době ruské občanské války bojuje proti bílým. Tato žena je tvrdá až krutá a vyžaduje velmi přísnou disciplínu. Její neoblomnost však trochu ochabuje ve chvíli, kdy se jí narodí dítě, a tehdy se také musí rozhodnout, zda přijme roli matky, anebo se vrátí k regimentu...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski