Sledovat film
Kóma
online

Film Kóma
  Trailer k filmu Kóma Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Doktorka Susan Wheelerová zjistí, že na jednom z oddělení bostonské nemocnice pacienti až příliš často upadají do komatu a jsou velmi rychle odváženi do záhadného Jeffersonova institutu. Pustí se do pátrání na vlastní pěst a zjistí, že institut slouží ve velkém k ilegálnímu obchodu s lidskými orgány. Tím však ohrozila svůj život, protože se má jako nepohodlná svědkyně stát dalším z nedobrovolných dárců orgánů.

Hrají a postavy: Genevieve Bujoldová (Dr. Susan Wheelerová), Genevičve Bujoldová (Dr. Susan Wheeler), Michael Douglas (Dr. Mark Bellows), Elizabeth Ashleyová (Paní Emersonová), Rip Torn (Dr. George), Richard Widmark (Dr. George A. Harris)
Země: USA
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 29.4.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська