Sledovat film Kolekcjoner kości online

Přehrajte si film Kolekcjoner kości online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Kolekcjoner kości na Polsat!
  Sledovat Kolekcjoner kości online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají:
Denzel Washington (Lincoln Rhyme), Angelina Jolieová (Amelia Donaghyová), Queen Latifahová (Thelma), Michael Rooker (Kapitán Howard Cheney), Mike McGlone (Detektiv Kenny Solomon), Luis Guzman (Eddie Ortiz)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Ochrnutý detektiv a mladá policistka trpící těžkým traumatem pátrají po psychopatickém vrahovi.

Co znamenají komplikované a záhadné symboly, které nechává masový vrah vedle zohavených těl svých obětí? Obyčejná newyorská policistka Amelia Donaghyová si na dalším místě činu počíná tak šikovně, že je přidělena k ruce prvotřídního detektiva Lincolna Rhymea. Autor slavné knihy o ohledávání místa činu byl špičkovým vyšetřovatelem, ale následkem tragické nehody ochrnul na celé tělo. Bývalí kolegové používají jeho prvotřídní analytické schopnosti pouze v nejnutnějších případech. A přesně takový právě nastal, protože na rafinovanou hru zvráceného psychopata jsou obyčejní newyorští detektivové krátcí. Lincol a Amelia spolu vytvoří nesourodý, ale překvapivě efektivní vyšetřovací tým, který začne masovému vrahovi brzy šlapat na paty...
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Polsat

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.