Sledovat film Kokosy na sněhu online

Přehrajte si film Kokosy na sněhu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kokosy na sněhu
  Trailer k filmu Kokosy na sněhu   Sledovat Kokosy na sněhu online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Leon (Derice Bannock), Doug E. Dauly (Sanka Coffie), Malik Yoba (Yul Brenner), Rawle D. Lewis (Junior Bevil), John Candy (Irwin Blitzer), Raymond J. Barry (Kurt Hemphill)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Nečekaně úspěšná sportovní komedie o týmu bobařů, kteří nikdy neviděli sníh, aneb není důležité zvítězit, ale nezmrznout.

I když se Jamajčan Derice dostal do kvalifikace na 100 metrů, na olympiádu to nestačí. Na Jamajce však žije legendární bobista Irv Blitzer. Ten dostane za úkol pod karibským sluncem z Derica a jeho kamarádů zformovat tým bobistů. A skutečně - v roku 1988 na zimní olympiádě v Calgary zdolali tito exoti s vypětím všech sil ledový kanál... To, co vypadá jako absurdní výmysl scenáristů, je ale postavené na skutečném příběhu...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski