Sledovat film Kobra online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Kobra
  Trailer k filmu Kobra   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční
Režie:
George P. Cosmatos
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Marion Cobretti), Brigitte Nielsenová (Ingrid), Reni Santoni (Gonzales), Andrew Robinson (Detektiv Monte), Brian Thompson (Night Slasher), John Herzfeld (Cho)
Scénář:
Paula Goslingová, Sylvester Stallone
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Drsný policajt S. Stallone sleduje stopu zvláštního gangu, který zabíjí.

Po tom, co do supermarketu vnikne šílený maniak a drží v zajetí několik rukojmích, zavolá policie na pomoc zkušeného bojovníka za spravedlnost Mariona Cobrettiho zvaného Cobra. Cobra šílence zabije a veřejnost je přesvědčená, že šlo o zabijáka, který zavraždil v městě už několik nevinných lidí.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko