Sledovat film Kmen online

Přehrajte si film Kmen online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1300 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kmen
  Trailer k filmu Kmen   Sledovat Kmen online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Miroslav Slaboshpitsky
Hrají a postavy:
Grigoriy Fesenko (Sergei), Yana Novikova (Anya), Rosa Babiy (Svetka), Alexander Dsiadevich (Gera), Yaroslav Biletskiy, Ivan Tishko (Makar)
Země:
Ukrajina, Nizozemí
Rok výroby:
2014
Popis:
Internátní škola pro hluchoněmé má svá drsná pravidla.

Hluchoněmý teenager Sergey nastoupí do specializované internátní školy. Aby zde "přežil", stává se členem divoké organizace, tzv. kmene. Postupně se sžívá s místním prostředím a přizpůsobuje se jeho režimu. Náhodný sex s jednou z kmenových konkubín však přeroste v lásku a Sergey tak proti své vůli musí porušit všechna nepsaná pravidla společenské hierarchie kmene. A tyto neherce také obsadil do svého celovečerního filmu. Gesta, výrazy tváře, postavení i řeč těla jednotlivých protagonistů se tak pro diváka stávají jediným zřetelným jazykem.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski