Sledovat film Kluci a holky online

Přehrajte si film Kluci a holky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Kluci a holky na !
  Trailer k filmu Kluci a holky   Sledovat Kluci a holky online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Robert Iscove
Hrají a postavy:
Brendon Ryan Barrett (Mladý Ryan), Gay Thomasová, Raquel Beaudeneová (Mladá Jennifer), Claire Forlaniová (Jennifer Burrowsová), David Smigelski, Blake Shields
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Hrdinové této americké romantické komedie se poprvé setkali v letadle - to jim bylo dvanáct. Jennifer už tehdy byla svobodomyslná dívka, zatímco brýlatý Ryan na první pohled působil jako typický zamindrákovaný introvert. Samozřejmě se ihned pohádali a vzájemné škorpení pokračuje pokaždé, když se opět shledají. Nejprve na Hardingově střední škole v Los Angeles a čtyři roky nato na Kalifornské univerzitě Berkeley. Oba souběžně prožívají neúspěchy v lásce, ale dokáží jeden druhému své milostné nezdary otevřeně přiznat. A tak pozvolna, aniž si to oba uvědomují, se jejich dětská nevraživost proměňuje v pevné přátelství a nejspíš i něco ještě hlubšího.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.