Sledovat film
Klub bitkárov
online

Film Klub bitkárov
  Trailer k filmu Klub bitkárov Trailer
Přehrajte si film Klub bitkárov HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Brad Pitt a Edward Norton si rozbíjejí obličeje a vaří mýdlo. A to vše z povzdálí pozoruje lehce bláznivá Helena Bonham Carterová.
Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti. Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. Oboum se tato "výměna názorů" zalíbí a brzy vznikne první Klub rváčů. Místo, kde můžou mladí muži, znechucení světem, odložit své starosti a stát se na pár minut zvířaty.

Žánr: Drama, Akční, Thriller
Režie: David Fincher
Hrají a postavy: Edward Norton (komentátor), Brad Pitt (Tyler Durden), Meat Loaf (Robert 'Bob' Paulsen), Zach Grenier (Richard Chesler), Richmond Arquette (internista), David Andrews (Thomas)
Scénář: Jim Uhls
Země: USA, Německo
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 88 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 27.1.2023 22:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська