Sledovat film Klíč k minulosti online

Přehrajte si film Klíč k minulosti HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Klíč k minulosti na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Klíč k minulosti   Sledovat Klíč k minulosti online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Gilles Paquet-Brenner
Hrají a postavy:
Kristin Scott Thomasová (Julia Armondová), Mélusine Mayance (Sarah Starzynskiová), Niels Arestrup (Jules Dufaure), Frédéric Pierrot (Bertrand Tezac), Michel Duchaussoy (Édouard Tezac), Dominique Frotová (Genevieve Dufaureová)
Země:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Film natočený podle bestselleru Tatiany de Rosnay.

Paříž, červenec 1942: desetiletá Sarah je spolu se svými rodiči o půlnoci zadržena francouzskou policií, která obchází dům od domu a zatýká židovské rodiny. V zoufalé touze zachránit svého bratra jej zamyká do šatní skříně - jejich tajné skrýše - a slibuje mu, že se pro něj vrátí, jakmile budou osvobozeni. O 67 let později se příběh Sarah proplétá s příběhem Julie Jarmond, americké novinářky vyšetřující dávný zátah s názvem Vel´d´Hiv. Novinářka objevuje sebe samu a odhaluje strašné tajemství srdcervoucího příběhu o židovské rodině, jež byla vytlačena ze svého domova - místa, které je i jí nyní domovem. Jakmile začne vnímat, žít a dýchat stejně jako Satan - nejstarší dcera židovské rodiny, její svět se otočí vzhůru nohama. Dokáže někdo odstranit stín minulosti?
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.