Sledovat film Kingpin online

Přehrajte si film Kingpin online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1542 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Kingpin
  Trailer k filmu Kingpin   Sledovat Kingpin online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie
Režie:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrají a postavy:
Woody Harrelson (Roy Munson), Randy Quaid (Ishmael), Vanessa Angelová (Claudia), Bill Murray (Ernie McCracken), Chris Elliott (Gambler), William Jordan (pan Boorg)
Scénář:
Barry Fanaro, Mort Nathan
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Pěkně bláznivá komedie.

Roy Munson se stal v roce 1979 národním šampionem v bowlingu. Bohužel brzy poté, co získal titul, přišel o ruku - zapletl se totiž s nesprávnými chlápky a snažil se je podvést. Posledních sedmnáct let bylo pro Roye velmi neradostných, s gumovou rukou se živil jako prodejce bowlingového vybavení. Jednoho dne se však setká s Ishmaelem, mladým Amišem, jenž má přirozený talent pro bowling. Roy chlapce přesvědčí, aby s ním odjel na profesionální bowlingový turnaj, kde má šanci díky svému nadání vyhrát slušnou finanční sumu a zachránit tak rodinnou farmu. Netrvá dlouho a Ishmael začne vyhrávat jednu soutěž za druhou.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko