Sledovat film Kiedy nadejdzie wrzesien online

Přehrajte si film Kiedy nadejdzie wrzesien HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodru�n�, z�hady Kiedy nadejdzie wrzesien na TVP1!
  Trailer k filmu Kiedy nadejdzie wrzesien   Sledovat Kiedy nadejdzie wrzesien online
Žánr:
dobrodru�n�, z�hady
Režie:
Robert Mulligan
Hrají a postavy:
Rock Hudson (Robert L. Talbot), Gina Lollobrigidaová (Lisa Helena Fellini), Sandra Deeová (Sandy Stevens), Bobby Darin (Tony), Walter Slezak (Maurice Clavell), Brenda De Banzieová (Margaret Allison)
Země:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Každý rok v září odjíždí úspěšný newyorský obchodník do své letní rezidence v Itálii. Pravidelně zde nachází odpočinek a také svou přítelkyni z Říma. Ale když jednou přijede neohlášen už v červenci, čeká ho velké překvapení! Během jeho nepřítomnosti začal dům fungovat jako hotel. Hosty je právě skupina krásných děvčat z Ameriky, za nimiž se neustále honí neodbytní místní chlapci. V zoufalé snaze vzít kontrolu opět do svých rukou, ztrácí Hudson soukromí, přítelkyni a nakonec i rozum. Pokud se má všechno v dobré obrátit, bude muset přijít s novým plánem!
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski