Film Kick-Ass

Sledovat film
Kick-Ass
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Svět potřebuje nové hrdiny!
A proto přichází Kick-Ass se svými komplici! Teenager Dave Lizewski nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné co ho baví jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti... To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku - Kick-Ass. Jeho kumpány jsou: Hit Girl, Red Mist a Big Daddy. Film je nadupaný akcí, drsnými fóry, ironií a černým humorem. Cynismus, drzost a provokace jsou zde na prvním místě. Natočeno podle stejnojmenného komiksu.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Matthew Vaughn
Hrají a postavy: Aaron Johnson (Kick-Ass), Garrett M. Brown (pan Lizewski), Evan Peters (Todd), Deborah Twiss (paní Zaneová), Lyndsy Fonsecaová (Katie Deauxmaová), Sophie Wu (Erika Choová)
Scénář: John Romita Jr., Matthew Vaughn, Mark Millar, Jane Goldman
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko