Sledovat film
Kick-Ass
online

Film Kick-Ass
  Trailer k filmu Kick-Ass Trailer
Přehrajte si film Kick-Ass HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 371 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Svět potřebuje nové hrdiny!
A proto přichází Kick-Ass se svými komplici! Teenager Dave Lizewski nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné co ho baví jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti... To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku - Kick-Ass. Jeho kumpány jsou: Hit Girl, Red Mist a Big Daddy. Film je nadupaný akcí, drsnými fóry, ironií a černým humorem. Cynismus, drzost a provokace jsou zde na prvním místě. Natočeno podle stejnojmenného komiksu.

Režie: Matthew Vaughn
Hrají a postavy: Aaron Johnson (Kick-Ass), Garrett M. Brown (pan Lizewski), Evan Peters (Todd), Deborah Twiss (paní Zaneová), Lyndsy Fonsecaová (Katie Deauxmaová), Sophie Wu (Erika Choová)
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 31.12.2022 23:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська