Sledovat film Khumba online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Khumba
  Trailer k filmu Khumba   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Anthony Silverston
Hrají a postavy:
Jake T. Austin (Khumba), Liam Neeson (Phango), Steve Buscemi (Skalk), AnnaSophia Robbová (Tombi), Laurence Fishburne (Seko), Richard E. Grant (Bradley)
Scénář:
Richelle Wilder, Anthony Silverston, Jonathan Roberts, Raffaella Delle Donne, Mike DeSeve, Camilla Bubna-Kasteliz
Země:
Jižní Afrika
Rok výroby:
2013
Popis:
Polozebra... Plná kupa dobrodružství!

Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko