Sledovat film
Keď draka bolí hlava
online

Film Keď draka bolí hlava
  Trailer k filmu Keď draka bolí hlava Trailer
Přehrajte si film Keď draka bolí hlava HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i netradiční pomocník dvouhlavý dráček Čmoudík. Jednou, když se děti chystají přespat v jeskyni společně s dráčkem, objeví na zdi jeskyně starou mapu a Čmoudík, jehož jedna hlava mluví česky a druhá slovensky, začíná vyprávět napínavý příběh o vzniku království Draka, velké lásce princezny Adélky a prince Janka, o letité kletbě a strašlivém Drakovi, o zlém skřítkovi Blivajzovi, ale i o tajemství Pomněnkové louky, ztraceném dračím vejci a párku klokanů. Zajímá Vás, kdy draci tančí hip hop, jak se slaví vánoce v dračí jeskyni, jakou kouzelnou moc má sto let nemytý dračí zub a hlavně proč draka bolí hlava?

Režie: Dušan Rapoš
Hrají a postavy: Kateřina Brožová (Czech queen), Václav Postránecký (starý dragon), Zuzana Maureryová (Slovak queen), Miro Noga (Blivajz), Karel Gott (kovářka), Miroslav Šimůnek (Czech king)
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 25 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 29.12.2022 14:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська