Film Keanu: Kočičí gangsterka

Sledovat film
Keanu: Kočičí gangsterka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Rell právě prochází citovou krizí, jelikož ho opustila přítelkyně. Jeho bratranec Clarance se ho snaží trochu roztýlit, ale moc se mu to nedaří. Shodou náhod nalezne Rell na ulici opuštěné roztomilé kotě, a tak neváhá ani minutu a vezme si ho domů. Jenže neví, že kotě, které pojmenoval Keanu, patřilo vůdci gangu a je jen otázkou času, kdy ho gangstři budou chtít získat zpět!

Žánr: Akční, Komedie
Režie: Peter Atencio
Hrají a postavy: Jordan Peele (Constable), Keegan Michael Key (Constable), Tiffany Haddishová (Hi-C), Method Man (Constable), Darrell Britt-Gibson (Constable), Jason Mitchell (Bud)
Scénář: Jordan Peele, Alex Rubens
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko