Sledovat film Keanu: Kočičí gangsterka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Keanu: Kočičí gangsterka
  Trailer k filmu Keanu: Kočičí gangsterka   Sledovat 1576 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie
Režie:
Peter Atencio
Hrají a postavy:
Jordan Peele (Constable), Keegan Michael Key (Constable), Tiffany Haddishová (Hi-C), Method Man (Constable), Darrell Britt-Gibson (Constable), Jason Mitchell (Bud)
Scénář:
Jordan Peele, Alex Rubens
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Rell právě prochází citovou krizí, jelikož ho opustila přítelkyně. Jeho bratranec Clarance se ho snaží trochu roztýlit, ale moc se mu to nedaří. Shodou náhod nalezne Rell na ulici opuštěné roztomilé kotě, a tak neváhá ani minutu a vezme si ho domů. Jenže neví, že kotě, které pojmenoval Keanu, patřilo vůdci gangu a je jen otázkou času, kdy ho gangstři budou chtít získat zpět!
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko