Sledovat film Kdybych byl tátou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kdybych byl tátou
  Sledovat 1445 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Jindřich Plachta (Adamicka), Hana Vítová (Míla), Bohunka Nosková (Karlicka), Ladislav Boháč (Tulicův mladší syn Karel), Zita Kabátová (Helena), Zdeňka Baldová (hostinská)
Země:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Poněkud hořká a smutná filmová komedie o milostných trablech, velké výhře a také o tom, že štěstí se za peníze nekoupí.

Život starého mládence pana Adamičky, ušlápnutého úředníčka, podivína a hypochondra, je jeden velký stereotyp. Ráno do práce, večer zpět domů ke své bytné, zlatým rybičkám a květinám za oknem. Proto ho ani nevyvede z míry, když náhodně vyhraje čtvrt milionu korun. To, po čem však zatouží, je troška rodinného štěstí...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski