Sledovat film Kdopak to mluví 2 online

Přehrajte si film Kdopak to mluví 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Kdopak to mluví 2 online
Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Amy Heckerlingová
Hrají:
John Travolta (James Ubriacco), Kirstie Alleyová (Mollie Ubriaccoová), Olympia Dukakisová (Rosie), Elias Koteas (Stuart), Twink Caplanová (Rona), Bruce Willis (Mikey)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Mikey se vrací a není sám. Narodila se mu sestřička. John Travolta a Kirstie Alleyová v hlavních rolích pokračování úspěšné americké komedie.

Přízní diváků byla zahrnuta uř první neobvyklá něžná komedie, v níž John Travolta a Kristie Alleyová představují manželský pár čekající děťátko, chlapečka Mickeye - a to k jejich podivu mluví už z maminčina bříška a komentuje dění. V druhém díle se už narodí i druhé dítě. Sourozenci se posléze spojí, aby přivedli hádající se rodiče k rozumu.
Hodnocení:
48 %
Sledujte na:
Nova

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.