Film
Kdekoli, jen ne tady

Film Kdekoli, jen ne tady
  Trailer k filmu Kdekoli, jen ne tady Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Americké filmové drama o problematickém vztahu nezodpovědné matky, která se rozhodla odejít a zodpovědné dcery, která chtěla zůstat.
Je léto roku 1995 a čtrnáctiletá Ann a její matka Adele se stěhují z malého městečka do Los Angeles. Adele se chce oprosti od maloměstského života, který ji dusí. Doufá, že se jí v novém bydlišti splní její tajná přání. Naproti tomu Ann není stěhováním vůbec nadšena. Nechce opustit své přátele a spolužáky. Ani po dvou letech strávených v Los Angeles není vztah mezi matkou a dcerou nijak ideální. Adele stále věří ve své tajné sny, zatímco Ann je realistka. Jednoho dne se však jejich životy zcela změní.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Wayne Wang
Hrají a postavy: Susan Sarandonová (Adele Augustová), Natalie Portmanová (Ann Augustová), Hart Bochner (Josh Spritzer), Eileen Ryanová (Lillian), Ray Baker (Ted), John Diehl (Jimmy)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська