Sledovat film Kauza CIA online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kauza CIA
  Trailer k filmu Kauza CIA   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Robert De Niro
Hrají a postavy:
Matt Damon (Edward Bell Wilson), Angelina Jolieová (Clover/Margaret Ann Russellová), Alec Baldwin (Sam Murach), Tammy Blanchardová (Laura), Billy Crudup (Arch Cummings), Robert De Niro (generál Bill Sullivan)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Temný svět špionáže. Nikdy nevyprávěný příběh.

1939, život mladého Edwarda Wilsona se zásadně změní, když na Yaleské univerzitě vstoupí do mocného tajného spolku Skull & Bones. Jako ctižádostivý student udá z čirého vlastenectví svého oblíbeného profesofa kvůli jeho sympatiím k nacistům. Tímto krokem získá přátele ve federální vládě, která ho najme na několik tajných operací. Vlivný vojenský zpravodajský úředník, generál Bill Sullivan, mu nabídne místo v Zahraniční zpravo-dajské službě CIA v Londýně. Wilson bez váhání přijímá... Wilsonova kariéra závratně stoupá během 2. světové války, studené války, v průběhu invaze v Zátoce sviní v roce 1961. Jako tajný agent musí celý život volit mezi svou okouzlující manželkou a loajalitou k CIA, mezi věrností a zradou...
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski