Sledovat film Katie Fforde: Láska přichází v létě online

Přehrajte si film Katie Fforde: Láska přichází v létě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Katie Fforde: Láska přichází v létě online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Helmut Metzger
Hrají:
Carolina Vera-Squellaová (Susan Bishop), Thomas Heinze (Richard Bishop), Sigi Terpoorten (Lucas Summer), Eleonore Weisgerberová (Fiona Summer), Walter Kreye (Max Conrad), Franziska Sztavjaniková (Phillis Upright)
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Susan se přestěhovala se svým manželem Richardem a synem Jimem z New Yorku do Woodstocku do Hudson Valley. Richard převezme v malém městečku ordinaci, v naději, že rodina bude mít na sebe znovu více času. Krátce po jejich příchodu Susan zjistí, že Lucas, úspěšný fotograf a biologický otec jejího dítěte, je nejen ve městě, ale dočasně působí v Jimovi škole. Susan se zoufale snaží chránit své tajemství a chránit svou rodinu. Přesto ji však trápí špatné svědomí .... Má o všem říct? Když se tak rozhodne, zdá se, že už je pozdě ...
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.