Sledovat film Kateřina a její děti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Kateřina a její děti
  Sledovat 1536 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Václav Gajer
Hrají a postavy:
Zora Rozsypalová (Katerina Valigurová), Drahomíra Hofmanová (Marie - middle daughter), Jorga Kotrbová (Andela - youngest daughter), Jana Vychodilová (Katerina - oldest daughter), Karel Augusta (Jan Prda aka 'Marmelade'), Václav Sloup (Jan Dornák - coachman)
Scénář:
Václav Gajer, Jiří Křenek
Země:
Československo
Rok výroby:
1975
Popis:
Drsný a syrový příběh o nelehkém životě vesnické ženy a o smutných osudech jejích tří dcer... Do kin se film dostal až s pětiletým zpožděním. Existenciální a pesimistická témata se už tehdy nenosila a režisér Václav Gajer pak raději snaživě vyráběl pestrobarevné podívánky pro děti.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko