Sledovat film
Karo a pán Bůh
online

Film Karo a pán Bůh
  Trailer k filmu Karo a pán Bůh Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když se rodiče osmileté Karo rozešli, byla to pro ni obrovská rána. Od té doby, co se spolu s matkou přestěhovaly do pronájmu, vídá svého milovaného otce pouze o víkendech. Karo se cítí mizerně a vylévá si své srdce v naději, že ji Všemohoucí Bůh vyslyší. Najednou se ozve rozčilený hlas - ten který musí znamenat jediné - hovoří Bůh. Poté, co se Karo tváří v tvář setkává s Bohem, je ohromena zjištěním, že to byl otrhaný starý muž závislý na alkoholu, který přebýval ve stejném domě. Ten se brzy dozvídá o trápení, které Karo má a rozhodne se přijmout roli, kterou mu dívka připsala. Karo si uvědomí, že to, co ho činí božím, není jeho všemohoucnost, ale ochota věnovat jí svůj čas a pomáhat jí s problémy, kterým musí čelit.

Žánr: Rodinný
Hrají a postavy: Resi Reiner (Karo Lenz), Petra Morze (Alice Lenz), Markus Gertken (Peter Lenz), Branko Samarovski (Lieber Gott), Marie Christine Friedrichová (Lizzy), Markus Meyer (Max)
Scénář: Danielle Proskar
Země: Rakousko
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 24.8.2022 07:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko