Film Kamkoliv půjdeš

Sledovat film
Kamkoliv půjdeš
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Překročí-li někdo hranice do Kambodži, akceptuje věci, jež by dřív považoval za nemožné. Jeden jediný okamžik tu má osudovou sílu a může navždy změnit celý život. Na své cestě po Asii se německý mladík zamiluje do mladé Kambodžanky, která pracuje jako barmanka v nočním klubu. Když se ukáže, že dívka je HIV pozitivní, musí se rozhodnout - může pro ty dva existovat společná budoucnost? Kamkoli půjdeš - láska jako každá jiná a přece úplně odlišná. Neobvyklá moderní lovestory natočená podle skutečného příběhu Sreykeo Sorvanové a Benjamina Prüfera. V poklidně plynoucím tempu, s přesným citem pro načasování, hudbu a práci s herci vytváří režisér Detlev Buck velmi osobní prostor v "globálním" vztahu. Buck svůj film podbarvil naléhavými, tklivými tóny Konstantina Groppera, Noir Désir, Cat Power a zazní i píseň Franze Schuberta "Leise flehen meine Lieder".

Žánr: Drama
Režie: Detlev Buck
Hrají a postavy: David Kross (Ben), Apinya Sakuljaroensuková (Sreykeo), Jens Harzer (Henry), Stefan Konarske (Ed), Houn Pilot (Tuk-Tuk řidič Soth), To Savan (starý bezzubý muž)
Scénář: Ruth Toma, Benjamin Prüfer
Země: Německo
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko