Sledovat film Kamkoliv půjdeš online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kamkoliv půjdeš
  Trailer k filmu Kamkoliv půjdeš   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Detlev Buck
Hrají a postavy:
David Kross (Ben), Apinya Sakuljaroensuková (Sreykeo), Jens Harzer (Henry), Stefan Konarske (Ed), Houn Pilot (Tuk-Tuk řidič Soth), To Savan (starý bezzubý muž)
Scénář:
Ruth Toma, Benjamin Prüfer
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Překročí-li někdo hranice do Kambodži, akceptuje věci, jež by dřív považoval za nemožné. Jeden jediný okamžik tu má osudovou sílu a může navždy změnit celý život. Na své cestě po Asii se německý mladík zamiluje do mladé Kambodžanky, která pracuje jako barmanka v nočním klubu. Když se ukáže, že dívka je HIV pozitivní, musí se rozhodnout - může pro ty dva existovat společná budoucnost? Kamkoli půjdeš - láska jako každá jiná a přece úplně odlišná. Neobvyklá moderní lovestory natočená podle skutečného příběhu Sreykeo Sorvanové a Benjamina Prüfera. V poklidně plynoucím tempu, s přesným citem pro načasování, hudbu a práci s herci vytváří režisér Detlev Buck velmi osobní prostor v "globálním" vztahu. Buck svůj film podbarvil naléhavými, tklivými tóny Konstantina Groppera, Noir Désir, Cat Power a zazní i píseň Franze Schuberta "Leise flehen meine Lieder".
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko