Sledovat film
Kalamita
online

Film Kalamita
  Trailer k filmu Kalamita Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie o tom, že když padá sníh, tak se i ochlazuje.
Honza Dostál chodil ještě nedávno na zoufale nudné vysokoškolské přednášky a semináře. Bylo jen otázkou času, kdy školu opustí, aby konečně dělal něco pořádného a zajímavého - třeba strojvůdce. Jeho rozhodnutí nezmění ani otec, jenž ho láká k sobě do nádražní restaurace, ani kázání o přesnosti v kanceláři ČSD. V cestě za vysněným cílem stojí již jen lékařská prohlídka. Doktor sice propadne zoufalství, když zjistí, že pro novou posilu drah je nepřekonatelným problémem správné určení barev, ale osvědčení nakonec vydá. Brzy poté si Honza chce vyřešit i trable s láskou. Zakouká se do mladičké sestřičky Majky, ale její až příliš pragmatický přístup ho odradí od dalších schůzek. V práci se zas vyhýbá jak jen to jde energické průvodčí Květě, která na něm může oči nechat. A aby toho nebylo málo, snaží se vymanit také z osidel stárnoucí primářky...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Bolek Polívka (Honza Dostál), Dagmar Bláhová (Majka), Jana Synková (Primárka), Marie Pavlíková (babička), Jaroslava Kretschmerová (Ellina dcera Květa), Zdeněk Svěrák (Ucitel)
Rok výroby: 1982
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 3.5.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko