Sledovat film Kainovo znamení online

Přehrajte si film Kainovo znamení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Kainovo znamení na CS Film!
  Sledovat Kainovo znamení online
Žánr:
drama
Režie:
Janusz Majewski
Hrají a postavy:
Olaf Lubaszenko (Ludwik Machl), Petr Čepek (kapitán Truxa), Anna Majcherová (Kitty), Michal Pawlicki (Von Rozinski), Adam Ferency (Roman Zalewski), Jiří Kodet (komisař Lottes)
Země:
Polsko, Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Špionážní aféra z dob prusko-rakouské války je zasazena do roku 1866. Student Ludvík Machl se v Praze stává členem tajného spolku. Polský malíř Roman Zalewski naplánuje útok na vojenský sklad, rakouská tajná policie ale spiklence odhalí a Ludvíka zatkne. Jediná šance, jak se ještě někdy setkat se snoubenkou a s rodiči, je podepsat spolupráci. V roli agenta však Ludvík není úspěšný a je proto vyslán do pohraničí, aby zjistil plány pruské armády. Nikdy si však nemůže být jistý, kdo je na čí straně
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.