Sledovat film Kadiaľ tečie rieka online

Přehrajte si film Kadiaľ tečie rieka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Kadiaľ tečie rieka online
Žánr:
drama
Režie:
Robert Redford
Hrají:
Craig Sheffer (Norman Maclean), Brad Pitt (Paul Maclean), Tom Skerritt (Rev. Maclean), Brenda Blethynová (Paní Macleanová), Emily Lloydová (Jessie Burnsová), Edie McClurgová (Paní Burnsová)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Filmová adaptace autobiografické knížky Normana Mavleana v režii známého herce Roberta Redforda.

Craig Sheffer si zahrál mladého Normana a Brad Pitt jeho protikladného bratra Paula, okouzlujícího rebela, který by chtěl dát celému světu na frak. Rána tráví oba ve škole a studiem náboženství, odpoledne se vydávají k místní řece chytat pstruhy. Během dospívání se Norman s Paulem začnou bouřit proti přísnému otci, který působí jako presbyteriánský kněz. Zatímco Norman ventiluje své emoce psaním a stává se disciplinovaným a přízemním profesorem, svobodomyslný Paul se vydává na dráhu novináře a záhy propadne hazardním hrám a alkoholu.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.