Sledovat film (K)lamač srdcí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film (K)lamač srdcí
  Trailer k filmu (K)lamač srdcí   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Pascal Chaumeil
Hrají a postavy:
Romain Duris (Alex Lippi), Vanessa Paradisová (Juliette Van Der Becqová), Julie Ferrier (Melanie), François Damiens (Marc), Héléna Noguerraová (Sophie), Andrew Lincoln (Jonathan Alcott)
Scénář:
Jeremy Doner, Yohan Gromb, Laurent Zeitoun
Země:
Francie, Monako
Rok výroby:
2010
Popis:
Žádná žena mu neodolá.

Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje vskutku "speciální" služby: rozbíjí partnerské vztahy na objednávku! Jednoho dne si je najme bohatý muž, jenž není spokojen s ženichem své dcery. Dvojice "obchodníků se štěstím" má ovšem na svůj úkol jenom týden. Hra o čas a lásku může začít. Romain Duris a Vanessa Paradis v romantické komedii o tom, že každá životní jistota je relativní a láska si nedá poroučet.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko