Film Jsem děvče s čertem v těle

Sledovat film
Jsem děvče s čertem v těle
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

O záletném továrníkovi, jeho nevěrné manželce a rozverné komorné.
Řadová opereta, natočená volně podle francouzské předlohy, slibovala na počátku 30. let mírně pikantní zábavu, která těží z přihlouplých dvojsmyslů a narážek. Dnes z toho všeho zůstal jen doklad o tom, jak kdysi vyhlížela ryzí (pseudo)lidová taškařice, opírající se o osvědčené typy - záletného pána, nevěrné manželce a nadmíru rozverné komorné. Zejména ženské role dnes vnímáme jako notně přepjaté a překřičené. Překvapí obsazení Františka Smolíka, jenž se tu směje, tančí, zpívá a dokonce šermuje. Tehdejší operetní diva Mařenka Zieglerová si zahrála ruskou majitelku masérského salonu.

Žánr: Komedie
Režie: Karel Anton
Hrají a postavy: Lída Baarová (Irena), František Smolík (Jakub Kaliba), Ludvík Veverka (Felix), Pavel Trojan (Hradil), Ljuba Hermanová (Anna Marie Veselá), Mařenka Zieglerová (Natasha Dmitryevna)
Scénář: Emil Artur Longen, Léo Marches, Saint-Granier, Paul Schiller
Země: USA, Československo
Rok výroby: 1933
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko