Sledovat film Jsem děvče s čertem v těle online

Přehrajte si film Jsem děvče s čertem v těle online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jsem děvče s čertem v těle na !
  Trailer k filmu Jsem děvče s čertem v těle   Sledovat Jsem děvče s čertem v těle online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Anton
Hrají a postavy:
Lída Baarová (Irena), František Smolík (Jakub Kaliba), Ludvík Veverka (Felix), Pavel Trojan (Hradil), Ljuba Hermanová (Anna Marie Veselá), Mařenka Zieglerová (Natasha Dmitryevna)
Země:
USA, Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
O záletném továrníkovi, jeho nevěrné manželce a rozverné komorné.

Řadová opereta, natočená volně podle francouzské předlohy, slibovala na počátku 30. let mírně pikantní zábavu, která těží z přihlouplých dvojsmyslů a narážek. Dnes z toho všeho zůstal jen doklad o tom, jak kdysi vyhlížela ryzí (pseudo)lidová taškařice, opírající se o osvědčené typy - záletného pána, nevěrné manželce a nadmíru rozverné komorné. Zejména ženské role dnes vnímáme jako notně přepjaté a překřičené. Překvapí obsazení Františka Smolíka, jenž se tu směje, tančí, zpívá a dokonce šermuje. Tehdejší operetní diva Mařenka Zieglerová si zahrála ruskou majitelku masérského salonu.

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.