Sledovat film Johnny Worricker: Turks a Caicos online

Přehrajte si film Johnny Worricker: Turks a Caicos HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, fantasy Johnny Worricker: Turks a Caicos na Nova Cinema!
  Sledovat Johnny Worricker: Turks a Caicos online
Žánr:
drama, záhady, fantasy
Režie:
David Hare
Hrají a postavy:
Winona Ryderová (Melanie Fall), Christopher Walken (Curtis Pelissier), Bill Nighy (Johnny Worricker), Hansel Piper (Aldous Helier), Dylan Baker (Gary Bethwaite), James Naughton (Frank Church)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Bývalý agent MI5 Johnny Warricker se ukrývá na ostrovech Turks a Caicos. Zdánlivě náhodou se tu seznámí s Curtisem Pelissierem, který ho zavede na večeři s americkými manažery z firmy Gladstone, kteří přijeli na konferenci o světové finanční krizi. Následujícího rána je jeden z mužů nalezen mrtvý na pláži. Pelissier prozradí Johnovi, že je tajným agentem CIA a že zná jeho pravou identitu. Výměnou za mlčení o tom, kde se nachází, Johnny nabídne Curtisovi pomoc při vyšetřování. Zjistí, že manažeři jsou nějak napojeni na britského finančního magnáta Stirlinga Rogerse. A nebyl by to Johnny Worricker, kdyby mu opět nešlo o život. A nejen jemu.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski