Sledovat film John Wick I (1) online

Přehrajte si film John Wick I (1) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller John Wick I (1) na !
  Trailer k filmu John Wick I (1)   Sledovat John Wick I (1) online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Chad Stahelski, David Leitch
Hrají a postavy:
Keanu Reeves (John Wick), Michael Nyqvist (Viggo Tarasov), Alfie Owen-Allen (Iosef Tarasov), Willem Dafoe (Marcus), Dean Winters (Avi), Adrianne Palicki (Jenny)
Země:
Čína, Kanada, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Tohohle chlápka nechceš naštvat.

Keanu Reeves a Willem Dafoe v akčním thrilleru, kde se bude kácet les a kde budou létat třísky. Oba jsou nájemní zabijáci, staří a dobří přátelé a teď se postaví proti sobě. Jeden se totiž stal zakázkou toho druhého. Říká se: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski