Sledovat film
John Carter: Mezi dvěma světy
online

Film John Carter: Mezi dvěma světy
  Trailer k filmu John Carter: Mezi dvěma světy Trailer
Přehrajte si film John Carter: Mezi dvěma světy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1427 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Ztracen v našem světe. Nalezen v jiném.
Film "John Carter of Mars" od filmového tvůrce a držitele Academy Award Andrewa Stantona je rozsáhlým akčním dobrodružstvím zasazeným na tajemnou a exotickou planetu Barsoom (Mars). Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera, který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety včetně Tarse Tarkase a úchvatnou princeznou Dejah Thoris. Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.

Režie: Andrew Stanton
Hrají a postavy: Taylor Kitsch (John Carter), Lynn Collinsová (Dejah Thoris), Samantha Mortonová (Sola), Willem Dafoe (Tars Tarkas), Thomas Haden Church (Tal Hajus), Mark Strong (Matai Shang)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko