Sledovat film John Carter: Mezi dvěma světy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film John Carter: Mezi dvěma světy
  Trailer k filmu John Carter: Mezi dvěma světy   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Andrew Stanton
Hrají a postavy:
Taylor Kitsch (John Carter), Lynn Collinsová (Dejah Thoris), Samantha Mortonová (Sola), Willem Dafoe (Tars Tarkas), Thomas Haden Church (Tal Hajus), Mark Strong (Matai Shang)
Scénář:
Andrew Stanton, Mark Andrews, Michael Chabon, Edgar Rice Burroughs
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Ztracen v našem světe. Nalezen v jiném.

Film "John Carter of Mars" od filmového tvůrce a držitele Academy Award Andrewa Stantona je rozsáhlým akčním dobrodružstvím zasazeným na tajemnou a exotickou planetu Barsoom (Mars). Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera, který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety včetně Tarse Tarkase a úchvatnou princeznou Dejah Thoris. Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko