Sledovat film Jezdkyně online

Přehrajte si film Jezdkyně HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Jezdkyně na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Jezdkyně   Sledovat Jezdkyně online
Žánr:
drama
Režie:
Georg Stanford Brown
Hrají a postavy:
Julie Benzová (Annie Garrettová), Marsha Masonová (Mary Lou O'Brianová), Paul Le Mat (Guido Levits), Gage Golightlyová (Taylor Garrettová), David Alexander (Monte Sheldon), Christopher Cousins (John Oaks)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Nadaná jezdkyně Annie Garettová se svou sedmiletou dcerou po nečekaném a neodpovědném odchodu manžela nachází nový domov na koňské farmě v Coloradu.

Annie Garettová, kterou opustil neodpovědný manžel, nachází se svou sedmiletou dcerou Taylor nový domov na koňské farmě v Coloradu. Živí se jako obsluha ve stájích a trenérka v jezdecké škole, ale neustále ji pronásleduje smrt její sestry, jež byla kdysi nadějnou jezdkyní. Navzdory těžkému období, které prožívá, stále věří ve šťastnou budoucnost a naplnění svých snů. Jedním z nich je i účast v jezdecké soutěži. Její sen se ale začne rozplývat, když její milovaný kůň náhle oslepne...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski