Sledovat film Jezdkyně online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jezdkyně
  Trailer k filmu Jezdkyně   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Georg Stanford Brown
Hrají a postavy:
Julie Benzová (Annie Garrettová), Marsha Masonová (Mary Lou O'Brianová), Paul Le Mat (Guido Levits), Gage Golightlyová (Taylor Garrettová), David Alexander (Monte Sheldon), Christopher Cousins (John Oaks)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Nadaná jezdkyně Annie Garettová se svou sedmiletou dcerou po nečekaném a neodpovědném odchodu manžela nachází nový domov na koňské farmě v Coloradu.

Annie Garettová, kterou opustil neodpovědný manžel, nachází se svou sedmiletou dcerou Taylor nový domov na koňské farmě v Coloradu. Živí se jako obsluha ve stájích a trenérka v jezdecké škole, ale neustále ji pronásleduje smrt její sestry, jež byla kdysi nadějnou jezdkyní. Navzdory těžkému období, které prožívá, stále věří ve šťastnou budoucnost a naplnění svých snů. Jedním z nich je i účast v jezdecké soutěži. Její sen se ale začne rozplývat, když její milovaný kůň náhle oslepne...
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski