Sledovat film Ještě svatba nebyla online

Přehrajte si film Ještě svatba nebyla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Ještě svatba nebyla na CS Film!
  Sledovat Ještě svatba nebyla online
Žánr:
komedie
Režie:
Jaroslav Mach
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Ambrož), Jana Štěpánková (Eva), Jarmila Pačová (Martina), Josef Bek (Pavel Bartoš), František Kreuzmann (Antoš Kohút), Jiřina Steimarová (Rozina Marinčáková)
Země:
Československo
Rok výroby:
1954
Popis:
Barevná veselohra o dvou soupeřících obcích, které usmíří až účast ve strážnické soutěži. "Přes protesty účetního družstva Ambrože založí mládež z Bojanova pěvecký a taneční soubor, jsouc vedena učitelem Bartošem, jehož miluje Ambrožova dcera Eva. Chodí však cvičit až do Dubnice, aby o tom popudlivý Ambrož nevěděl. Ukáže se však, že samotný Bojanov ani samotná Dubnice nedokáží postavit umělecky silný soubor, spojí-li se však, že mají naději na úspěch...
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski