Sledovat film Jeřábi táhnou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jeřábi táhnou
  Trailer k filmu Jeřábi táhnou   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Drama, psychologický, Romantický, Válečný
Režie:
Mikhail Kalatozov
Hrají a postavy:
Tatyana Samojlova (Veronika, hospodyně u Sýkorů), Aleksey Batalov (Boris), Vasili Merkuryev (Fyodor Ivanovich), Aleksandr Shvorin (Mark), Svetlana Kharitonová (Irina), Konstantin Nikitin (Volodya)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1957
Popis:
Veronika a Boris, dva mladí krásní lidé, se měli rádi první vroucí láskou. Válka je rozloučila uprostřed štěstí a Boris beze stopy zmizel na frontě. Veronika na něj stále myslila, ale ve chvíli nervového rozrušení při nepřátelském náletu podlehla milostnému naléhání Borjova bratrance Marka a později se za něj provdala.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski