Sledovat film Jelena online

Přehrajte si film Jelena online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Jelena na !
  Trailer k filmu Jelena   Sledovat Jelena online
Žánr:
drama
Režie:
Andrei Zvyagintsev
Hrají a postavy:
Yelena Lyadova (Katerina), Nadezhda Markina (Elena), Aleksey Rozin (Sergey), Andrei Smirnov (Vladimir)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2011
Popis:
Jelena je plachá, submisivní žena v domácnosti, pocházející ze skromných poměrů. Její manžel Vladimir, za nějž se v pozdějším věku provdala, je naopak velmi dobře zabezpečený. Když Vladimir onemocní a v sázce je finanční zajištění jejího syna a vnuka, rozhodne se Jelena jednat. Stejně jako v předchozích snímcích i ve svém třetím filmu nutí ceněný ruský režisér diváka k zamyšlení nad věčnými otázkami o životě a smrti. Zvjagincev říká: "Hluboko uvnitř je každá lidská bytost zoufale sama. Samota je začátek a konec, červená nit, která se vine životem každého člověka." Obrazové stránky filmu se ujal režisérův dvorní kameraman Michail Kričman, jehož fascinující, pečlivě komponované záběry spolu se zneklidňující hudbou Philipa Glasse dotvářejí komplexní divácký zážitek. Film na letošním MFF v Cannes zakončoval program sekce Un certain regard a byl oceněn Zvláštní cenou poroty této sekce..
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski