Sledovat film Jedno přání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jedno přání
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Paul Hoen
Hrají a postavy:
A.J. Trauth (Alex Lansing), Spencer Breslin (Stevie Lansing), Lalaineová (Abby), Tim Reid (Larry), Peter Feeney (Dave Lansing), Joshua Leys (Gary)
Scénář:
Jackie French Koller, Christopher Reed, Cynthia Carleová
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Televizní rodinná komedie o chlapci, kterému kouzelná mince splnila přání, aby jeho otravný malý bratříček zmizel.

Hrdinou této rodinné komedie je šestnáctiletý Alex Lansing, který si v noci přeje, aby se zbavil svého desetiletého brášky Stevieho. Ten se na něho pořád věší a neustále spolu zápolí. Když se Alex ráno probudí, zjišťuje, že se ocitl v jiném světě - bez sourozenců! Stevie se mezitím proměnil v dětskou hvězdu ve své vlastní televizní show a Alex, přestože se mu nová situace zamlouvá, začne svého mladšího sourozence postrádat. Teď však nastává další problém - jak to zařídit, aby se Stevie vrátil?...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko