Sledovat film Jeden den v New Yorku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jeden den v New Yorku
  Trailer k filmu Jeden den v New Yorku   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Dennie Gordon
Hrají a postavy:
Ashley Olsenová (Jane Ryanová), Mary-Kate Olsenová (Roxy Ryanová), Eugene Levy (Max Lomax), Andy Richter (Bennie Bang), Riley Smith (Jim, poslíček na kole), Jared Padalecki (Trey Lipton)
Scénář:
Emily Fox, Adam Cooper, Bill Collage
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Dvojčata Roxy a Jane Ryanovi se vydávají do New Yorku s cílem splnit si své sny. Výborná studentka Jane chce získat stipendium na univerzitě, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli ... a také se stane! V maléru zahrnujícím naštvaného policistu, pašeráka a dva sympaťáky si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko