Sledovat film Jean de La Fontaine online

Přehrajte si film Jean de La Fontaine HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický Jean de La Fontaine na Filmbox!
  Sledovat Jean de La Fontaine online
Žánr:
životopisný, drama, historický
Režie:
Daniel Vigne
Hrají a postavy:
Lorŕnt Deutsch (Jean de La Fontaine), Philippe Torreton (Colbert), Sara Forestierová (Perrette), Jean-Claude Dreyfus (M. de Chateauneuf), Elodie Navarreová (La duchesse de Bouillon), Julien Courbey (Moliere)
Země:
Francie
Rok výroby:
2007
Popis:
5. září 1661 se roznesla překvapivá zpráva: Fouquet, mocný králův rádce, byl z příkazu Colberta uvězněn a Ludvík XIV. se stává jediným pánem Francie. Zatímco všichni umělci se staví na podporu krále, jistý muž se zastává padlého rádce. Je to slavný básník Jean de La Fontaine. Colbert přísahá, že jeho kritizování krále učiní přítrž, ale La Fontaine se nikdy nevzdává a i v chudobě dál píše své bajky proti despotickému režimu.
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski