Sledovat film Jay a mlčenlivý Bob vrací úder online

Přehrajte si film Jay a mlčenlivý Bob vrací úder online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1532 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Jay a mlčenlivý Bob vrací úder
  Trailer k filmu Jay a mlčenlivý Bob vrací úder   Sledovat Jay a mlčenlivý Bob vrací úder online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Scott Mosier, Kevin Smith
Hrají a postavy:
Jason Mewes (Jay), Kevin Smith (Silent Bob), Ben Affleck (Holden McNeil), Jeff Anderson (Randal Graves), Brian O'Halloran (Dante Hicks), Shannon Elizabethová (spravedlnost)
Scénář:
Kevin Smith
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Bez cenzury a pěkně natvrdo.

Film, který si totálně vystřeluje z meky všech filmařů světa. Režisér Kevin Smith přizval k natáčení téhle neuvěřitelné události všechny své nejlepší přátele, čili celé stádo hvězd, které ve filmu paroduje samo sebe.
Mark Hamill v extrémní parodii Luka Skywalkera z Hvězdných válek, Carrie Fischer - princezna Lea jako jeptiška tvrďačka, Matt Damon v návratu k Rebelovi bez příčiny, atd... Ušetřeny nezůstanou filmy Planety opic, Matrix, E.T. Mimozemšťan, Charlieho Andílci, atd.... Film už se stal v Americe kultovním a vidět několikrát za sebou ho můžou jak věrní fanoušci, tak i normální milovníci "hodně ulítlých" komedií.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko