Sledovat film Jasný terč online

Přehrajte si film Jasný terč online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi, romantický Jasný terč na !
  Trailer k filmu Jasný terč   Sledovat Jasný terč online
Žánr:
komedie, krimi, romantický
Režie:
George Armitage
Hrají a postavy:
John Cusack (Martin Q. Blank), Minnie Driverová (Debi Newberryová), Alan Arkin (Dr. Oatman), Dan Aykroyd (Pan Grocer), Joan Cusacková (Marcella), Hank Azaria (Steven Lardner)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Nájemný vrah, jeho poslední fuška a sraz abiturientů po deseti letech v poněkud černé americké komedii.

Nájemný vrah Martin Blank dostal pozvánku na sraz spolužáků ze střední školy. Nejdřív se mu nechce, ale nakonec odjede do rodného Detroitu, kde má shodou okolností v tutéž dobu jeden "kšeft". Na místě se setkává i se svou bývalou láskou Debi, kterou před deseti lety beze slova vysvětlení opustil, ale nepřestal na ni myslet. Mezitím se "kolega" Grocer dozvídá, že mu Martin v Detroitu vyfoukl klienta a pošle na něho dva vládní agenty Steva a Kennetha, navíc posílá i kvalifikovaného amatéra, zvaného Baskičan. Martin si pronásledovatelů všimne, ale momentálně je pro něho důležitější Debi. Na srazu řekne, že je nájemným vrahem, což všichni považují za vtip. Na večírek se ale dostane Baskičan a dojde ke rvačce. Martin v sebeobraně zabije člověka. Debie pochopí, že o svém zaměstnání nevtipkoval, a nechce s ním mít už nic společného. V této situaci se Martin dozvídá jméno svého dalšího "klienta": je jím Debiin otec...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.